Lingua: rumantsch vallader- Sprache: Vallader-Romanisch
Sent Turissem Veranstaltungen Konzerte Sport und Freizeit Personen Aktuell Suchen

Schon zum fünften Mal hat die romanische Woche "a Sent be rumantsch" stattgefunden. 40 Personen haben während 5 Tagen nur Romanisch gesprochen. Das Organisationskomitee möchte allen Teilnehmern, den Lehrern, den Gastfamilsien, den Sponsoren, den Helfern, den Sympathisanten für ihre Unterstützung herzlich danken.

Ün grazcha fich a tuot la populaziun da Sent, a la scoula ed als affars pella bainvuglientscha, pel sustegn ed agüd demuossà avant e dürant quist' eivna.

"a Sent be Rumantsch" 2021

Organisation und Fragen

Nützliche adressen

 

Aint ill'organisaziun da "a Sent be rumantsch" fan part:

Cristina Gregori Lansel 081 864 08 52 / 076 425 29 03 c.gregori@bluewin.ch
Andri Lansel 081 864 08 52 / 079 335 44 52 a.lansel@lischana-scuol.ch
Angelika Overath 081 860 36 41 / 079 457 44 98 angelika.overath@web.de
Manfred Koch (persuna da contact) 081 860 36 41 kom.koch@web.de
Regula Felix 081 860 09 61 / 078 814 73 37 regula.felix@gmx.net
Cla Rauch 081 864 15 96 / 079 880 95 76 cla.rauch@bluewin.ch
Marianne Werro 081 864 82 69 / 078 905 03 28 cmwerro@bluewin.ch
 
Reacziuns aint illas medias e fotografias, 2018

"a Sent be Rumantsch" 2018

Fotografias 2018

Reacziuns aint illas medias e fotografias, 2016

 

Reacziuns aint illas medias e fotografias, 2013/14

Reacziuns aint illas medias, 2012: